PULL Zielone Transformacje

Kim jesteśmy

Wspieramy transformację klimatyczną małych i średnich przedsiębiorstw

Kim jesteśmy

Rozpocznij transformację klimatyczną w Swojej Firmie z naszą pomocą.

Zielona transformacja jest bezalternatywna, jeśli mamy uchronić Planetę przed katastrofą. Wymagać będzie ona istotnego przeformułowania myślenia kierownictw firm i często zmiany strategii. To zupełnie nowy teren biznesowy, na którym przez lata wypracowane modele niekoniecznie będą się sprawdzać. To także wiele nowych możliwości, choćby w obszarze finansowania zmiany. Skorzystaj z fachowej pomocy aby nie tracić czasu i innych zasobów.

Energia odnawialna

Zeroemisyjna energia jest naszą przyszłością

Wartości, w które wierzymy

Środowisko, Technologia, Biznes

Nie mamy zapasowej Ziemi. Technologia i biznes rozpoczynają transformację, która ochroni środowisko.

Wizja

Z zaangażowaniem uczestniczymy w dokonującej się transformacji klimatycznej małych i średnich przedsiębiorstw, która doprowadzi do Net Zero przed rokiem 2050.

Misja

Wspieramy małych i średnich przedsiębiorców w ich transformacji klimatycznej w sposób, który wzmacnia ich konkurencyjność.

Motto

Bierzemy odpowiedzialność za sukces naszych klientów.

Wiedza i Kompetencje

Idąc w nieznane potrzebujesz zaufanego przewodnika.

Dekarbonizacja w biznesie to ogrom znaków zapytania. Nie możesz skorzystać z wypracowanych przez lata metod działania. Parametry rynkowej konkurencji będą się dynamicznie zmieniać a tak zwane success stories  jeszcze nie powstały. Wobec braku niezbędnych wiedzy i kompetencji we własnej organizacji musisz sięgnąć po wsparcie z zewnątrz.

Detaliczną wiedzę o planowanych i zmieniających się regulacjach, narzędziach, które są lub będą dostępne i umiejętność strategicznego wsparcia kierownictwa firmy, dzięki wiedzy i doświadczeniu oddajemy do Twojego użytku.

poznaj nasz zespół

Mariaż teorii i praktyki.

Stanowimy mix doświadczeń i umiejętności niezbędnych dla wypracowania skutecznych rozwiązań dla Twojej firmy. 

Artur Zubrzycki

Doświadczony ekspert w zakresie logistyki magazynowej, analityk danych logistycznych, kierownik projektów logistycznych

dr Aneta Pluta-Zaremba

Wykładowca w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Specjalizuje się w zrównoważonym rozwoju, zwłaszcza w zagadnieniach gospodarki o obiegu zamkniętym i zielonej transformacji przedsiębiorstw i łańcuchów dostaw.

Robert Sulich

Menedżer z wieloletnią praktyką na stanowiskach zarządczych, realizuje projekty doradcze z obszaru zarządzania, logistyki i e-commerce

Realna zmiana, jakiej potrzebuje Planeta nie musi oznaczać ograniczenia możliwości rozwoju Twojego przedsiębiorstwa.